iPad 3 Yerine iPad Mini Mi Çıkacak?

Sponsorlu Bağlantılar

iPad Mini Gelebilir

Apple bir terş köşeyi de iPad 3 bekleyenlere yapabilir.Bilindiği gibi iPhone 5 bekleyenleri iPhone 4S çıkararak ters köşeye yatıran Apple için şimdi de iPad Mini dedikoduları yayılmaya başladı.2012 yılında çıkması beklenen iPad 3 yerine iPad Mini çıkarsa kimse şaşırmasın.

iPhone 4S ile hayal kırıklığı yaratılsa da kısa zamanda  1 milyon satış rakamına ulaşan Apple aynı stratejiyi iPad Mini ile de izleyebilir.Küçük ebatlı bir tablet bilgisayar sahibi olmak isteyenlere hitab edebilecek olan iPad Mini, iPhone 4S’den daha akıllıca olabileceğini de eklemek de fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Ticonderoga Securities şirketine bağlı uzmanlardan Brian White, iPad Mini’nin 250 ila 300 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağını belirtirken, Apple’ın iPad Mini’yi geliştirmesinde Amazon’un etkili olduğuna dikkat çekti. Zira Amazon’un 200 doların altında çıkardığı yeni Kindle Fire’ı ile iPad’e meydan okuması, Apple’ın da bu fiyat aralığında bir ürünü çıkarmasına yol açabilir.

iPad Mini’nin “mini” kavramına takılmamak gerektiğini kaydeden White’a göre özellikleri iPad 2’den biraz daha kısıtlı ve aynı ölçülerdeki bir iPad’in de bu modele denk gelebileceğini dile getirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir