iPad İçin Apple TV 2 Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Aksesuarlardan Birisi

iPad için geliştirilmiş en iyi aksesuarlardan birisi de hiç şüphesiz Apple TV 2 isimli aksesuardır.Bu aksesuar sayesinde depolanmış fotoğraflarınızı görüntüleyebilir, müzik vevideolarınızı AirPlay ile çalabilirsiniz. Bunlara ek olarak YouTube videolarını seyredebilir, iTunes’dan film satın alabilirsiniz.

Türkiye’de Apple TV kullanmak mümkün. Yani cihaz ülkemizde çalışıyor. Ancak bazı ufak tefek ayarlar yapmanız lazım. Öncelikle, bilgisayarınızdaki verilere erişmek, AirPlay den faydalanmak, YouTube da video izlemek gibi konularda sıkıntı yok. Ancak Film ya da TV show kiralamak istediğinizde sıkıntı başlıyor. Türkiye iTunes hesabınız ile ulaşabileceğiniz seçenekler oldukça kısıtlı. Bu yüzden kredi kartı ile de satın alamayacağınıza göre (ABD bankalarından bir kredi kartı istiyor), Kredi kartsız olarak bir ABD hesabı açmak, bir gift card satın almak ve bunu sisteme tanıtmak gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple TV, bilgisayarınızla senkronize olarak monitörünüzdeki her türlü sesli ve görsel içeriği kablosuz bağlantı yoluyla televizyona aktarabiliyor. Apple TV’nin bilgisayarla bağlantısını Wi-Fi üzerinden, televizyona görüntü aktarımı ise HDMI veya komponent bağlantı üzerinden sağlanıyor. Beş bilgisayara aynı anda bağlanabilen ve bilgisayar ekranındaki HD kalitesinde yayınları kablosuz yoldan televizyona aktarabilen cihaz, içerik senkronizasyonu için 40 GB’lıksabit diske sahip. Cihazın Türkiye satış fiyatı 290 Euro + KDV civarında olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir