iPad İçin Office Uygulaması Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

iPad’e Office Geliyor!

Dünyanın en popüler Office programı olan Microsoft Office en sonunda dünyanın en çok kullanılan tablet bilgisayarı olan iPad‘e geliyor.Henüz Microsoft tarafında resmi bir açıklama yapılmadı ancak gelen bilgilere göre böyle bir şey kesin gibi görünüyor.Zaten Office uygulamalarının iPad için gelmesi bekleniyordu.

iPad üzerinde Office dosyaları oluşturmak bu uygulama ile birlikte mümkün olacak.The Daily isimli iPad gazetesi tarafından verilen bu bilgiler doğrultusunda Microsoft Office uygulamaları 2012 yılında AppStore’da yerini alacak.

Sponsorlu Bağlantılar

App Store‘da şuan Apple’ın sunduğu PagesNumbers gibi ofis programlarına benzer uygulamalar bulunuyor ve her biri ayrı ayrı satılıyor.Microsoft‘un da bu yolu izleceği ve her uygulaması için ayrı fiyatlandırma yapacağı belirtiliyor. Tahmini rakam ise uygulama başına 10 dolar.

Kullanıcıların ofis programları konusunda sıkıntı çektiğini düşünürsek, resmi Office uygulamaları iPad kullanıcıları arasında oldukça ilgi görebilir.Microsoft‘u uygulama geliştirme noktasına iten sebebin de en çok satan tabletin iPad olması ve her çeyrekte 10 milyon civarı satması olduğu düşünülüyor. Uygulamalarını paralı sattığı taktirde Microsoft için iyi bir yan gelir olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir