iPad’e Özel Facebook Uygulaması Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

İpad İçin Facebook Uygulaması

Uzun süredir beklenen Facebook uygulaması en sonunda resmi olarak iPad’e geldi.Apple tarafından duyurulan uygulama ile birlikte iPad kullanıcılarının çektikleri sıkıntılar ortadan kalkacak.

Normal Facebook uygulaması Safari ile çalışıyordu ve bütün herşey HTML5 ile çalışıyordu fakat buna rağmen iPad kullanıcıları bir çok sıkıntı yaşıyordu.Özellikle fotoğraf ve video yüklemek gibi işlemlerde büyük sıkıntılar yaşanıyordu.Bu yeni uygulama ile bu sorunlarda ortadan kalkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu açığı Facebook‘un kendisi yerine üçüncü şahıs yazılım geliştiriciler gördüler ve piyasaya sürülen uygulamalar, App Store‘da çok yüksek indirme rakamlarına ulaştı.

Facebook‘un az önce resmi olarak duyurduğu uygulama sayesinde güvenli bir şekilde tüm işlemleri daha kolay ve hızlıca yapmak mümkün olacak, fotoğraflar daha büyük ve net izlenebilecek.

Tablet yatay tutulduğunda sol tarafa yerleşen menü sayesinde sitede dolaşmak, daha da kolaylaşacak.Videoların yüksek kalitede izlenmesinin yanı sıra oyunların tam ekran oynanması ve arkadaşlarınızla anında mesajlaşmanız da mümkün olacak.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    Emine yoldas
    21 Mayıs 2014 - 14:07

    Facebook indir ıpade

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir