iPhone 4S’in Türkiye’ye Geliş Tarihi

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 4S Geliyor!

Herkesin iPhone 5’i beklerken büyük hayal kırıklığı yaşaması ve iPhone 5 yerine iPhone 4S ortaya çıkmasının ardından Türkiye’ye ne zaman geleceği de merak konusu olmuştu.Ekim ayının başlarında çıkan iPhone 4S Amerika ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde satışa sunuldu.Her zaman olduğu gibi Türkiye’ye bütün dünya ile aynı anda malesef gelmedi.

Telefon satışı yapan bir firmada çalışan yetkili tarafından verilen bilgiye göre iPhone 4S,  Aralık ayının ortalarındaTürkiye’de de satışa sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Halen satışta olan iPhone 4 ise 4S’in gelmesiyle sadece 8 GB’lık versiyon olarak piyasaya sürülüyor. Bu yeni iPhone 4 sürümü ise Kasım ayının ikinciyarısından itibaren hem kontratlı hem de kontratsız olarak raflardaki yerini alacak. iPhone 4S için belirlenen fiyat ise halen kontratlı olarak satılaniPhone 4’teki ile benzer olacak.

Halen operatörler sözleşmeli olarak ortalama ayda minimum 100 TL’lik, 24 aylık paketlerle iPhone 4 satıyor. iPhone 4S’in başlangıç fiyatı ise yine aylık 110-125 TL x 24 ay civarında olacak (aradaki fark kurdan kaynaklanıyor). Sözleşmesiz olarak ise yine 16 GB’lık versiyonun fiyatı2000-2200 TL civarında olacak (Aralık ayı ortalarına kadar Avro kurunda bir değişiklik olmazsa).

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir