iPhone 5 Çıkış Tarihi ve Ekran Boyutu Netleşti!

Sponsorlu Bağlantılar

4 İnçlik iPhone 5 Geliyor!

Ha geldi ha gelecek derken iPhone 4S ile hevesleri kursaklarda bırakan Apple, bu defa iPhone 5 bekleyenlerin fazla üzmeyeceğe benziyor.Çünkü iPhone 5 bekleyenlerin özellikle büyük ekranlı Android telefonları gördükten sonra Apple’dan da büyük ekranlı iPhone beklentileri, iPhone 5 ile son bulacak.iPhone 5’in çıkış tarihi ile ekran boyutu hakkında bir Foxconn çalışanı detaylı bilgiler verdi.

İsmi açıklanmayan Foxconn çalışanı 9to5mac sitesine yaptığı açıklada iPhone 5’in ekran boyutu ve çıkış tarihi hakkında net bilgiler vererek telefonun üretim aşamasında olduğunu söyledi.Hatta bütün hazırlıkların bitmiş ve satışa hazır hale getirildiğini belirtti.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan itibari ile piyasadaki iPhone’ların 3.5 inçlik bir ekrana sahip olduğu ancak iPhone 5’in 4 inçlik bir ekrana sahip olduğunu söyledi. Tasarım olarak daiPhone 4 gibi keskin hatlara sahip olacağı belirtildi.

iPhone 5 Yazın Çıkacak!

iPhone 5 için Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da isimsizFoxconn çalışanı bu konuda da açıklama yaptı. Buna göre iPhone 5,2012’nin yaz aylarında piyasaya çıkacak. iPhone 4S’i saymazsak önceki iPhone’lar da yine bu dönemde piyasaya çıkmıştı.

iPhone 5‘in yazın piyasaya çıkmasını işaret edecek bir diğer belirti deAT&T ile alınan iPhone 4 kontratlarının bu yaz bitecek olması. Böylece iPhone 4 sahipleri, ara model olan iPhone 4S’i atlayıp kontratları bittikten sonra iPhone 5 ile kontratlarını yenileyebilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir