iPhone 5’in Ekran Boyutu Nasıl Olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 5 Kaç İnç Olacak?

iPhone 5 bekleyenleri üzücü bir haber ortaya atıldı.Bilindiği üzere uzun zamandır sır gibi saklanan iPhone 5 hakkında bir çok haber çıktı.Bu haberler arasında diğer akıllı telefonların çoğunlukta 4 inç civarı ekran boyutunda olması nedeniyle iPhone 5’inde 4 inç yada civarı bir ekran boyutu ile geleceği bekleniyordu.Hatta kesin gözü ile bakılıyordu.Fakat DigiTimes’tan gelen bir haber bu beklentiyi boşa çıkaracak türdendi.

iPhone 5'i Bekleyenleri Üzen Haber

DigiTimes’a göre iPhone’in ekran 4 inç olmayacak ve daha küçük bir ekrana sahip olacak.Verilen haberde iPhone 5’in ekranı 3.5 ila 3.7 inç arasında bir ekrana sahip olacak. Diğer iPhone’ların ekranlarının 3.5 inç olduğunu da söyleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Ancak iPhone 5’in daha ince yapılacak panelinin dokunmatik ekranı daha büyük göstereceği söyleniyor. 4 inç’lik ekrana sahip akıllı telefonlar da piyasaya çıkmış ancak çok ağır ve kaba göründükleri için olumsuz eleştiriler almıştı.

Apple, iPhone 5’le ilgili henüz herhangi bir gelişmeyi tamamiyle doğrulamış değil. Tüm Apple hayranları ve rakip firmalar, iPhone 5’in tanıtılacağı basın toplantısını merakla bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir