iPhone 5’in Üretimi İçin Emir Verildi

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 5 Geliyor!

iPhone kullanıcıların merakla beklediği yeni nesil telefonların ne zaman çıkacağına dair dedikodulardan bıktınız mı?İşte bu yazı bir dedikodudan fazlasını sizlere sunacak.Gerçek ve doğru bilginin yeri olan Renkliweb’de yalan haberlere yer yoktur.Alınan kesin bilgileri sizlere sunuyoruz.iPhone 5 için de aldığımız haberileri sizlerle paylaşıyoruz.

iPhone 5’in özelliklerine dair her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılırken bir yandan da Apple’ın yeni cihazını pazara ne zaman sunacağı merak ediliyor. Bu konuda tahminler sonbahar aylarını işaret ediyor olsa da henüz net bir bilgi ortaya çıkmış değil.

iPhone 5 Siparişi Alındı!

Digitimes’ta bugün yayınlanan haber ise bilinmeyenlere yanıt olacak nitelikte. Çin kaynaklı endüstriyel haber sitesine göre Tayvan’lı notebook üreticisi Pegatron, 15 Milyon iPhone 5 siparişi aldığını belirtti. 2011 Eylül ayına kadar yetiştirlmesi istenen siparişler için gerekli bileşenler de şirkete ulaşmaya başlamış durumda.

Daha önce CDMA destekli iPhone 4 için de şirketin verdiği bilgiler doğru çıkmıştı. Apple ile sıkı bir işbirliği içersinde olan Pegatron, Şangay’da yer alan tesislerinde iPhone 4, iPad 2, Macbook gibi cihazların üretimini yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir