iPhone 5S ve iPhone Mini Çıkış Tarihleri!

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 5S ve iPhone Mini Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın bir sonraki iPhone modelinin iPhone 5S olacağı neredeyse kesin.iPhone 5S ile birlikte gelecek özellikleri bir önceki haberimizde sizlere detaylı bir şekilde aktarmıştık.

Bakınız;

iPhone 5S Nasıl Olacak?

iPhone 5S ile birlikte düşük fiyatlı iPhone modeli olan iPhone Mini’nin de geleceği haberleri her geçen gün artıyor ve iPhone Mini’nin geleceği de kesin.Ünlü Apple analisti Gene Munster; iPhone 5S‘in Haziran’da, daha ucuz olan iPhone Mini‘nin de Eylül’de geleceğini belirtti.

iphone 5s konsept

Munster‘a göre iPhone 5S ile daha hızlı bir işlemci, geliştirilmiş bir kamera ve olası bir banka destekli NFC özelliği gelecek. Ayrıca güvenlik önlemi olarak, parmak izi tarayıcısının iPhone 5S yerine iPhone 6‘da geleceğini iddia etti.

iPhone 5S’ten daha ucuza piyasaya sürülmesi beklenen iPhone’un ise Eylül ayında gelebileceğini belirten Munster, iPod‘un çıktığı zaman 399 dolar olduğunu ve şu an 49 dolara satılan daha düşük özellikli Shuffle versiyonu olduğunu hatırlattı. Aynı mantığın iPhone için de geçerli olacağını düşünen Munster, iPhone’un ucuz versiyonun teknik detaylarına değinmedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir