iPhone 6 Plus Yerine Alınabilecek Telefonlar Hangileridir?

Sponsorlu Bağlantılar

El Yakan iPhone 6 Plus Alternatifleri

Apple’ın son amiral gemilerinden birisi olan phablet modeli iPhone 6 Plus modeli, tıpkı diğer Apple ürünleri gibi zam üstüne zam yemeye başladı. iPhone 6 ve iPad Air modellerine son bir iki ayda ikinci defa zam yapan Apple Store kullanıcıları fazlasıyla üzdü.

Bu zamların ardında iPhone 6 Plus modeli 3.099 TL oldu. Durum böyle olunca iPhone 6 Plus almayı düşünenler farklı alternatiflere yönelmeye başladı. Biz de sizlere iPhone 6 Plus yerine hangi telefonları alabileceğinizi inceledik.

Sponsorlu Bağlantılar

El yakan iPhone 6 Plus yerine hangi akıllı telefonları alabileceğinizi ve bu akıllı telefonlara ödeyeceğiniz ücretleri görelim.

iphone 6 plus

Samsung Galaxy S6 Edge

Akıllı telefon pazarında Apple’a en büyük rakip olan Samsung, son çıkardığı Galaxy S6 Edge’i ile iPhone 6 Plus’a rakip olmuştu. Fiyat olarak da iPhone 6 Plus’tan daha uygun olan bu akıllı telefon, 2.999 TL’lik fiyatının yanı sıra aynı zamanda tasarım harikası. İki tarafı kavisli olan Galaxy S6 Edge modeli 32GB kullanım alanı sunması ve iPhone 6 Plus’tan çok üstün olan özellikleri ile karşımıza çıkan ilk alternatif.

Samsung Galaxy S6 Edge

LG G4 ve LG G Watch R

LG’nin son amiral gemisi harika özellikler ve donamım ile geliyor. Üstelik iPhone 6 Plus’tan çok çok daha uygun fiyat ile. Eğer LG G4 almak isterseniz iPhone 6 Plus’tan 900 TL daha az ücret ödüyor yani 2.199 TL ödüyorsunuz. Üstelik bunun yanında 850 TL‘lik LG G Watch R akıllı saati de alabiliyorsunuz. 50 liranız da cebinizde kalıyor.

lg-g4

Nexus 6 + Moto 360

iPhone 56 Plus yerine alabileceğiniz güzel bir ikili de Nexus 6 ve Moto 360 modelleri. Henüz ülkemizde satışa sunulmayan bu iki cihazı farklı alışveriş siteleri üzerinden satın alabiliyorsunuz. iPhone 6 Plus’a 3.099 TL ödemek yerine bu akıllı telefon ve akıllı saate birlikte 2.300 TL ödeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir