iPhone İçin Eskiz Fotoğraf Uygulaması – My Sketch

Sponsorlu Bağlantılar

Eskiz Uygulaması

My Sketch uygulaması çok kullanışlı ve gelişmiş bir karakalem yani eskiz uygulamasıdır.Sınırlı bir üsre için ücretsiz olarak sunulan uygulama ile resimlerinizi kara kalem çalışmalarına dönüştürebilirsiniz.

Güzel ve gerçekçi eskiz fotoğrafları kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz.Üstelik istediğiniz kadar.Uygulama yüksek çözünürlük kalitesi sunuyor. İster Fotoğraflarınız arasından, ister kameranızdan, isterseniz de Fotoğraf Albümlerinizden doğrudan fotoğraf alıp çalışmalar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama ile Parlaklık ve Kontrast Ayarı da yapmanız mümkün.Böylece daha iyi sonuçlar elde edebiliyorsunuz.20 farklı taslak türü arasından seçim yapabiliyorsunuz.Oluşturduğunuz bu yeni fotoğrafları Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr ve e-posta ile paylaşabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü

Uygulama Bilgileri

Dil: İngilizce

Fiyat: Ücretsiz

Boyut:  19.5 MB

Platform: iOS 4.0 ve üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

Sürüm: Son Sürüm

ÜreticiMiinu

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: Uygulama ile yapmış olduğunuz fotoğraflar kalitesini koruyarak yüksek çözünürlükte baskıya hazır haldedir.İstediğiniz kadar eskiz çalışmasını rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Eksileri: Uygulama kısa bir süre ücretsiz olması nedeniyle tekrar ücretli olarak sunulacağı için satın almak zorunda kalacaksınız.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir