iPhone İçin HD Duvar Kağıtları – Cool Wallpapers HD & Retina Free

Sponsorlu Bağlantılar

HD Duvar Kağıdı Uygulaması

IPhone4, iPad, iPhone 3GS/3G/2G, iPod Touch sürümleri ile uyumlu olan Duvar Kağıtları uygulaması tüm Apple iOS cihazlarını desteklemektedir. En uygun resim çözünürlükleri ile tam ekran desteği sunar veın tüm ekrana sığacak şekilde cihazınıza gönderilir.

Uygulama ile duvar kağıtlarına parlaklık efektleri, siyah ve beyaz efektleri ve bulanıklık efektleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca duvar kağıtlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

640×960 ölçülerinde yüksek ekran çözünürlüğü sunar.Ayrıca  iPhone 4 için Retina Ekran desteği de sunmaktadır.

IPad için 1024×1024 ebatlarında çözünürlük sunar.iPhone 3GS/3G/2G ve iPod Touch için normal boyutlu 320×480 görüntü çözünürlüğü sunmaktadır.

Ekran Görüntüsü

Uygulama Bilgileri

Dil: İngilizce

Fiyat: Ücretsiz

Boyut:  1.6 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Platform: iOS 3.0 ve üzeri

Sürüm: Son Sürüm

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: Bütün iOS cihazlarını destekler ve bütün cihazlar için uygun ekran çözünürlük ayarları sunar.Duvar kağıtlarına çeşitli efektler verebilmeniz ve duvar kağıtlarını paylaşabilmeniz uygulamanın artılarındandır.

Eksileri: Bütün duvar kağıtlarına ulaşabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor.Ancak duvar kağıdını ayarladıktan sonra internet bağlantısını kestiğinizde duvar kağıdınız görüntülenmeye devam ediyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir