iPhone İçin Hokey Oyunu – Touch Hockey: FS5 (FREE)

Sponsorlu Bağlantılar

Hokey Oyunu

Cep telefonunuzda yer alan oyunlar arasında kesinlikle bulunması gereken bir oyun.Hokey sevin yada sevmeyin bu oyun kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bluetooth ve WiFi üzerinden arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabileceğiniz bir oyundur. Dokunmatik Hokey, mümkün olan en hızlı animasyonlar ile iPhone ve iPod touch üzerinde oynanabiliyor.Tamamiyle özelleştirilebilen bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Multi-player, Bluetooth ve WiFi yerel ağ desteği, gerçek zamanlı 3D görünüm, üç farklı seviye, 4 oyun süresi ayarı ve daha fazlasını oyunda bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

Uygulama Bilgileri

Dil: İngilizce

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 15.5 MB

Platform: iOS 3.0 ve üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

Sürüm: Son Sürüm

ÜreticiFlipSide5, Inc.

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: Bluetooth ve WiFi üzerinden arkadaşlarınızla karşılıklı oynama özelliği sayesinde oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyundur.Aynı zamanda Multi-player seçeneği de bulunuyor.

Eksileri: Oyunda elde ettiğiniz başarılarınız ve skorları sosyal sitelerde paylaşamıyorsunuz.Aynı zamanda  oyun içerisine efektler ve müzikler de eklenmeli.

Oyunu indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    hamza
    15 Ekim 2013 - 12:20

    hocam ben her iki iphonada hockeyin aynı sürümünü yükledim ve her ikisinede bletooth ayarını seçtim ama oynayamıyorum görmüyor birbirini başka iphonlada denedim yine olmadı nasıl yapacaz bir yardımcı olursaız sevinirim iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir