iPhone İçin İlk Yardım ve Sağlık Uygulaması – WebMD

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yardım ve Sağlık Bilgileri

WebMD karar verme konusunda size yardımcı olur  ve 7 / 24 mobil erişim sağlayarak optimize edilmiş sağlık bilgilerini size ulaştırır.WebMD Kullanıcı Belirti Denetleyicisi, İlaçlar ve Tedaviler, İlk Yardım Bilgileri ve İl Sağlık Listeleri de dahil olmak üzere bir çok destekte bulunarak size sağlık durumunuz hakkında yapacaklarınızı gösterir.

WebMD aynı zamanda kablosuz olarak bağlanmanıza gerek kalmadan ilk yardım bilgilerine erişmenizi sağlar.Bu da kritik ihtiyaç zamanlarında internet erişiminiz olmadığında size büyük fayda sağlıyor.Sağlık konusunda aradığınız her şeyin içinde yer aldığı bir uygulama diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

WebMD Belirti Denetleyicisini kullanarak rahatsız olduğunuz vücut kısmını işaretleyin, belirtilerini seçin ve potansiyel koşullar ya da konular hakkında bilgi alın.

Ayrıca acil durumlar için kullanışlı bir rehber görevi görür. Böcek sokmaları, kemik kırıkları hakkında ipuçları gibi bir çok yararlı bilgiye internet bağlantısı olmadan bile erişme imkanı sunuyor.

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: İlk yardım ve sağlık uygulamaları konusunda iOs işletim sistemleri için en kapsamlı uygulamalardan birisidir.Hastalıklar hakkında bilgiler, ipuçları, belirtiler, tedaviler ve ilaçlar gibi bir çok konuda bilgiyi bulabilirsiniz.

Eksileri: Uygulamanın bize göre en büyük eksiği Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır.Sağlık uygulaması olması nedeniyle İngilizce bilmeyenlerin kullanamayacağı bir uygulamadır.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir