iPhone İçin Meyve Kesme Oyunu – Fruit Ninja Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Meyve Kesme Oyunu

Stres atmak için en iyi oyunlardan birisi olduğunu söylemek gerek.Tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve rekorlar kıran bir oyun olan Fruit Ninja’nın ücretsiz versiyonunu sizde kesinlikle denemelisiniz.

Fruit Ninja basit ama inanılmaz tatmin edici bir oyundur.Klasik Mod, Zen Mod ve Arcade Mod ile çok eğlenceli seçenekler sunuyor.Oyunu oynamak da çok basit.Sadece ekranda gördüğünüz meyveleri düşmeden doğruyorsunuz.Sulu ve lezzetli görünen meyveleri düşürmemeye çalışın ve meyveler arasında atılan bombalara dokunmamaya çalışın.Kılıcınızı iyi kullanın çünkü 3 hakkınız bulunuyor.Bu süre zarfı içerisinde en fazla meyveyi doğramaya gayret edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni arka planlar ve bıçakların da kilidini iyi performanslar sonucunda açabilirsiniz.Ayrıca Twitter ve Facebook’da becerilerinizi sergileyebiliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü

Uygulama Bilgileri

Dil: İngilizce

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 17.6 MB

Platform: iOS 3.0 ve üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

Sürüm: Son Sürüm

ÜreticiHalfbrick Studios

Oyunun Artıları ve Eksileri

Artıları: Üç farklı modu ile ve müziği ile sizi iyice ninja havasına büründürüyor.Stres atmak için çok eğlenceli ve renkli bir oyundur.İçinizdeki bütün kötü enerjiyi meyve doğrayarak dışarı atın.

Eksileri: Oyun ücretsiz versiyon olmasına rağmen geniş içerik sunuyor fakat dili ingilizce.Oyunda kullanılan efektler ve müzikler yetersiz.

Oyunu indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir