iPhone İçin Şehir Fırsatı Uygulaması – Groupon

Sponsorlu Bağlantılar

Şehir Fırsatları Cebinizde

Alışverişin ve fırsatın yeni adı Groupon bilindiği üzere Türkiye’de de hizmet vermeye başladı.Türkiye’de sehirfirsati.com olarak hizmete başlayan Groupon, şimdi benzersiz fırsatları cebinize getiriyor.

iPhone kullanıcıları cep telefonlarından GPS aracılığı ile etrafdaki Groupon’ları bulabiliyor.Böylece bütün satın aldığınız Groupon’larınızı yere, tarihe ve son kullanım süresine göre takip edebiliyorsunuz. Üstelik hiçbir kuponunuzun çıktısını almaya gerek olmayacağı için çevreyi korumaya da katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca yeni fırsatları, bitecek olan fırsatları ve yakında olan fırsatları görebiliyorsunuz.Telefonunuzdan günlük fırsatları takip ederek satın alabiliyorsunuz.

Satın aldığınız fırsatları harita üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz.Groupon’larınızı cep telefonunuzdan onaylatıyorsunuz.Üstelik çıktı almanıza gerek yok!

Uygulama Bilgileri

Dil: Türkçe

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 7.6 MB

Platform: iOS 3.1  ve üzeri

Sponsorlu Bağlantılar

Sürüm: Son Sürüm

Üretici: Groupon

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artıları: Uygulamanın Türkçe olması ve bir çok fırsatı cebinize getirmesi ile benzersiz bir uygulama olduğunu gösteriyor.Yakaladığınız fırsatları cebinizden satın alabilmeniz de ekstra bir avantaj.

Eksileri: Türkçe dil biraz sorunlu gibi gözüküyor.Ancak bu büyük bir problem değil ve kısa zamanda düzeltilebilir.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir