iPhone İçin Uçak Oyunu – Dogfight

Sponsorlu Bağlantılar

Dogfight – İt Dalaşı

Akıllı telefonların en büyük özelliklerinden biri de bilgisayarlarda olduğu gibi uygulama kullanabilmeleri. Bunun sonucunda da oyunlarda uygulamalarda olduğu gibi kurulabilmekte. Yani anlayacağınız akıllı telefonunuzu bir oyun makinesine dönüştürebilmektesiniz. Bugün burada iPhone için bir uçak oyununu tanıtacağız.

Dogfight, havacılık dilinde it dalaşı olarak bilinen uçak savaşı türüne ait bir mobil oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Uçak savaşlarının bir bölümünü ya da düşman uçaklara verilecek göz dağının bir kısmını it dalaşı şeklinde ifade edilen mücadele türü oluşturur. Dogfight, bu savaş türüne dair kurgulanmış başarılı mobil oyunlardan biridir.

Başarılı ve sade bir şekilde kurgulanmış olan Dogfight ile seçtiğiniz uçakla birlikte düşman uçakları yok etmeniz gerekiyor. Bu doğrultuda yapılması gerekenler oldukça basit. Parmakla çizilecek rota üzerinden uçağınızı düşman uçaklarının arkasında konumlandırmak gerekiyor. Hedefi arkadan kovalayan uçak yaklaşınca otomatik olarak düşman uçağa ateş açıyor.

Eğlenceli vakitler sunan bu ücretsiz Dogfight isimli oyunda dikkat edilmesi gereken, düşman uçakların sizin karşınıza ya da arkanıza geçmelerini engellemek.

Oyunu telefonunuza ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız; Dogfight İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir