iPhone İçin Ücretsiz Yeni Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni iPhone Oyunları

Mobil cihazların popülerliği her geçen gün artmaya devam ederken iPhone’ların hakimiyeti ise hala kırılmış değil.iPhone kullanıcılarının da en çok ilgi gösterdiği şeylerden birisi oyunlardır.AppStore’a her geçen gün eklenen yeni ve birbirinden güzel oyunlar iPhone kullanıcılarının yüzünü güldürmek için yetiyor.Can sıkıntısına bire bir olan bu oyunlar aynı zamanda hem yeni hemde ücretsizdir.İşte o yeni çıkan ücretsiz oyunlar…

1.MeWantBamboo

Son derece şirin grafiklere sahip bu platform oyununda birinci amacınız aşağıya düşmemek. Zıplayarak ilerlerken zaman zaman uçma özelliği kazanarak daha uzun mesafelere ulaşabilirsiniz. Özellikle genç oyun severlerin çok ilgisini çekeceğini tahmin ediyoruz.

iPhone Screenshot 1

2.Bug Heroes

RPG, kule savunma ve shoot’em up tarzı oyunlara ait özellikler son derece şirin grafiklerle birleştiren bu eğlenceli oyunda kontrol ettiğiniz böceklerle düşmanlarınızın yemek stoklarını yok etmeniz gerekiyor. Bu sırada kendinize yemek bulmak ve yemeğinizi saldırganlardan da korumanız gerekli. Farklı özelliklere sahip böcekler arasında doğru zaman geçiş yağmak çok önemli.

3.Imaginary Range

Çizgi roman ve manga seviyorsanız hayatınızın oyununu bulmuş olabilirsiniz. Imaginary Rangegörselliği ile sizi etkilemeyi başarabilirse boş vakitlerinizi değerlendirmek için bir numaralı tercihiniz olabilir. Ufak oyunları oynayarak ve objeleri toplayarak bu sıra dışı oyunda başarılıolabilirsiniz.

4.DeathWorth Lite

Son derece eğlenceli bu oyunda yer altında yaşayan ve yer üstündeki hemen her şeyden nefret eden dev bir solucanı kontrol ediyorsunuz. Tek yapmanız gereken doğru açıyı bulup, yer üzerindeki hedefinize saldırmak. Oyunilerledikçe karşınıza çıkan farklı hedeflerle aslında tek düze görünen oyun sıkıcı olmaktan da çıkıyor. Reklam desteği sayesinde ücretsizolan DeathWorth Lite‘da sağ üst köşede yer alan geliştirmeyi gözden kaçırmayın, Bu sayede açıldığında solucanınızın gücünü de arttırabilirsiniz.

5.Wriggle

Zeka oyunları sevenler için düşünülmüş olan Wringgle‘da amacınız kontrol ettiğiniz mavi böceği çıkışa ulaştırmak. Bunun için çevredeki diğer böceklerin konumunu değiştirmeniz gerekiyor. Her zaman, her yerde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir