iPhone ve Android İçin Projeksiyon Klavyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Elecom’dan Cep Telefonu Projeksiyon Klavyesi

Mobil cihazların çok yaygınlaştığı ve insanların bütün yazışmalarını ve işlerini mobil cihazları ile hallettiği bu dönemde Elecom‘dan çok güzel bir ürün geldi.Elecom iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için projeksiyon klavyesi üretti.Bu klavye aynı zamanda bilgisayarlarda da kullanılabilecek.

Japonya’da tanıtılan projeksiyon klavyesi ile maillerinizi ve yazışmalarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz.Bu projeksiyon klavye sayesinde klavyeniz her zaman yanınızda olacak.Üstelik klavye taşımak zorunda da kalmıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Elecom’un ürettiği TK-PBL042BK kablosuz projeksiyon klavye, hemmobil cihazlarla hem de bilgisayarlarla uyumlu. Yazı yazarken gerçek bir klavye kadar rahat olmasa da kullanıcıyı telefon ekranındaki ufak dokunmatik tuşlardan kurtardığı da bir gerçek.

Bluetooth ve USB ile kullanılabilen cihaz, iOS ve Android işletim sistemli tablet ve telefonlarla da uyumlu. Özellikle sabit bir yerdeyken telefonla biriyle yazışıyorsanız masaya yansıtacağınız sanal klavye ile yazışmalarınızı daha hızlı yapabilmeniz mümkün. USB ile kullanırken cihazınkendisini şarj etmesi de bir diğer artısı.

38x29x75 mm boyutlara ve 77 gram ağırlığa sahip olan cihaz, cepte rahatlıkla taşınabiliyor. 2 saatlik kesintisiz kullanım imkanı veren bir pile sahip olan cihazın fiyatı ise tek eksisi diyebiliriz. Yaklaşık 350 dolar fiyat etiketine sahip olacak cihazın Amazon’un tableti Kindle Fire’dan daha pahalı olduğu üzücü bir gerçek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir