iPhone ve iPad İçin En İyi Film ve Sinema Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Sinema Severler İçin En İyi Uygulamalar

iPhone, iPad ve iPod touch gibi cihazlara sahip kullanıcıların sinema ve film keyfi için hazırlanmış olan en iyi 5 uygulamayı bir araya getirdik.Acaba hangi uygulama işimi görür diye aramanıza gerek kalmadan biz sizler için AppStore’un en popüler ve en çok indirilen 5 sinema ve film uygulamasını bir sayfada topladık.

Sinema filmleri hakkında bilgilerin, fragmanların, film eleştirmenlerini ve okuyucuların yorumlarının bulunduğu aynı zamanda vizyona girecek filmlerin listesi ve vizyon tarihlerinin yer aldığı bütün bilgileri ve daha fazlasını bu uygulamalarda bulabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte en iyi 5 sinema ve film uygulaması…

1.Fandango Movies – Times & Tickets

Sinema severler için güzel bir uygulama da Fandango uygulamasıdır.Fandango isimli uygulama hem sinema filmleri hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz, hem gösterimdeki filmlerin zamanı ve saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz hemde bilet alabileceğiniz bir uygulamadır.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız: Fandango Movies – Times & Tickets

2.Movies by Flixster, with Rotten Tomatoes

Movies by Flixster, with Rotten Tomatoes uygulaması, iPad ve iPhone için uyumlu filmkolikler için mükemmel bir uygulamadır.En önemli özellikleri film fragmanları izleyebilir, vizyona girmiş filmlerin sinema seanslarını takip edebilir ve arzu ettiğiniz filmleri karşılaştırma olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız: Movies by Flixster, with Rotten Tomatoes

3.Netflix

iPad ve iPhone için geliştirilen mükemmel bi uygulama daha; Netflix…Bu uygulama ile sorun yaşamadan Tv izleyebilir ve uygulamanın içinde barındırdığı birbirinden güzel filmleri izleyebilirsiniz.Ayrıca uygulama içerisinde filmler kategorilere ayrılarak kullanıcıların arzu ettiği filmlere anında ulaşabilmelerini sağlıyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız: Netflix

4.IMDb Movies & TV

IMDb sizlerinde bildiği gibi dünyaca ünlü, filmler hakkında bilgi edinmek için geliştirilen bir web sitesidir.Ve böyle bi web sitesine kolayca ulaşmak artık iPhone ve iPad için IMDb Movies & TV uygulaması ile mümkün.Bu uygulama ile gelmiş geçmiş her filmin fotoğraflarına, fragmanlarına, kullanıcı derecelendirmelerine ulaşabilir, vizyona girecek filmleri takip edebilir ve Tv programları ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı indirmek için tıklayınız: IMDb Movies & TV

5.Remote

iPhone, iPad, iPod touch veya Wi-Fi ağı üzerinden iTunes Kontrolü ve Apple TV’yi  kullanın.Çalma listeleri, şarkılar ve albümler seçin Apple TV’de çalsın.İleri sarma, durdurma ve geri alma gibi özelliklerle istediğiniz gibi yönetin.

IPhone 4 ve yeni iPod touch için Retina ekran desteği de sunuyor.iPad için geniş ekran özelliği de tam optimize edilmiştir.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız: Remote

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir