iPhone ve iPad İçin Gönderilen Mesajları Silebilen Uygulama – Strings

Sponsorlu Bağlantılar

Gönderdiğiniz Mesajları Silin

Bir çok mesajlaşma uygulaması mobil platformlarda kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. iOS, Android, Windows Phone ve diğer mobil cihazlarda kullanılan WhatsApp, Tango, Viber, WeChat, Skype gibi popüler mesajlaşma uygulamaları milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Ancak iOS için  duyurulan Strings isimli bu mesajlaşma uygulaması bütün mesajlaşma uygulamalarından farklı bir şey sunuyor.

Strings isimli mesajlaşma uygulaması herkesin keşke bu mesajı göndermeseydim derdinden kurtaracak, yada yanlışlıkla gönderdiği mesajları silmesini sağlayacak. Kısacası Strings uygulaması sayesinde ginderdiğinizi mesajları silebileceksiniz. Buradaki tek kriter ise mesajı gönderdiğiniz kişinin mesajınızı okumamış olması gerekiyor.

strings

Sponsorlu Bağlantılar

Strings uygulaması sayesinde gönderdiğiniz mesajı, fotoğrafı yada videoyu karşıdaki alıcı henüz okumamış ise silebiliyorsunuz. Özellikle yanlışlıkla gönderilen mesajlar için çok güzel bir çözüm olacağa benziyor.

Son olarak Strings isimli bu mesajlaşma uygulaması üzerinden mesajlaşan kullanıcılar gönderdikleri mesajları silebiliyor. Örneğin telefondaki mesajlaşma servsi yada diğer mesajlaşma uygulamaları ile gönderilen mesajları silmiyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayın: Strings indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir