iPhone ve iPad İçin GTA 3 Çıktı! İndirin

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

GTA 3 Bekleyenlere Müjde!

GTA hayranları tarafından merakla beklenen GTA 3’ün mobil versiyonları en sonunda çıktı.Android ve iOS için yayınlanan GTA 3’ü indirip cep telefonunuzda oynamak için 4.99 dolar ödemeniz gerekecek.

Android İçin GTA 3 Çıktı! İndirin

Grand Theft Auto III bilindiği üzere Rockstar Games tarafından çıkarılan ve serileri ile efsaneleşen bir oyundur.Daha önce GTA 3’ün mobil versiyonunun çıkarılacağını duyuran firma en sonunda bu bekleyişe son verdi ve iOS için  yani iPhone ve iPad için  Grand Theft Auto III’ü yayınladı ve App Store‘daki yerini almış oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu GTA 3

İlk iki oyunu kuş bakışı oynanan GTA serisi, üçüncü oyunla birlikte hem üç boyuta geçmiş hem de kuş bakışı yerine üçüncü şahıs kameraya geçmişti. Bu büyük değişim öyle büyük sükse yaptı ki günümüzde bile en çok satanoyunlar arasında GTA serisi yer alıyor.

3 boyutlu, açık dünya oynanış sistemi sunanilk oyunlardan GTA 3‘ün iOS versiyonu da artık App Store’da. Oyunun 10. yıl şerefine yayınlanan mobil versiyonu 462 MB boyutunda ve 4,99 dolarlık fiyat etiketine sahip. Oyun hem iPhone hem de iPad için tasarlanmış. Oyun Türkiye hesapları için de açık durumda.

Uygulamayı şimdi indirip oynamak için App Store’u ziyaret etmeniz gerekmektedir.Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir