iPhone ve iPad İçin Max Payne Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Max Payne Mobile Çıktı!

Uzun zamandır beklenen oyun en sonunda  yayımlandı.Rockstar tarafından geliştirilen efsane oyun Max Payne, iOS için uyarlandı.Max Payne Mobile adı altında yayımlanan oyun AppStore’da yerini almış oldu.

Max Payne hayranları oyunu iOS cihazlarında da oynayabilecek.Daha önce GTA oyununu mobil cihazlar için çıkaran Rockstar, şimdi de bir başka efsane oyununu mobil cihazlar için yımlamış oldu.Max Payne Mobile isimli oyunun tamamı yalnız dokunmatik kontrollere çevrilmiş olarak sunuldu.

Max Payne, Mobil, oyun, iphone, ipad

Sponsorlu Bağlantılar

1.11 GB büyüklüğündeki oyunu 3. ve 4. nesil iPod Touch, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPad 1, iPad 2 ve yeni iPad sahipleri oynayabilirler. Max Payne Mobile, 2.99 dolar fiyatıyla App Store semalarına geldi.

Oyunun iPad ve iPhone için birlikte tasarlandığını belirtelim. Yani oyunu iPhone’unuza aldığınızda iPad’inizden de oynayabilirsiniz. iPad’ler için ekstra bir HD versiyonu yapılmamış. Oyunun Retina ekranına da uygunolarak tasarlandığını belirtelim. iPad 3 sahipleri içini güzel grafikli bir oyun olabilir.

Efsane oyun Max Payne‘in üçüncüsü Mayıs ayında raflardaki yerini alacak. O zamana kadar iOS cihazınızdan ilk Max Payne oyununu oynayabilirsiniz.

Max Payne Mobile’ın iOS sürümünü indirmek için tıklayınız; Max Payne Mobile iOS

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    iPhone ve iPad İçin Max Payne Oyunu – Max Payne Mobile iOS İndir … | Artiz Mektebi
    13 Nisan 2012 - 17:43

    […] from: iPhone ve iPad İçin Max Payne Oyunu – Max Payne Mobile iOS İndir … Tweet Tweet Share Unknown […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir