iPhone’da WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Web iPhone İçin Çıktı!

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda web sürümünü de çıkarmıştı. İlk olaran Android için WhatsApp Web sürümü çıkmış ve daha sonra Windows Phone için çıkış yapmıştı. Ancak iPhone kullanıcıları WhatsApp Web hizmetinden yararlanamıyordu. En sonunda WhatsApp Web sürümü iPhone için resmen duyuruldu.

WhatsApp Web sürümü bölge bölge bütün iPhone için aktif olmaya başladı. Henüz sizin iPhone’nunuzda aktif olmayabilir ancak önümüzdeki bir kaç gün içerisinde bütün iPhone modelleri için WhatsApp Web aktif bir şekilde kullanılabilir olacak.

Sponsorlu Bağlantılarrr

WhatsApp Web iphone

Peki WhatsApp Web iPhone’larda nasıl aktif edilir ve nasıl kullanılır göz atalım;

iPhone’da WhatsApp Web Kullanımı

İlk önce iPhone ile WhatsApp uygulamasına giriş yapın. WhatsApp’ın alt kısmındaki Ayarlar’a girin. Daha sonra bilgisayarınızdan WhatsApp Web sitesine girin. Sonra’da iPhone‘da ayarlar bölümünde yer alan WhatsApp Web seçeneğine tıklayın ve PC ekranında bulunan QR kodu kamera yardımı ile okutun.

WhatsApp Web iphone ayarlar

QR kodunu okuttuğunuz zaman WhatsApp Web telefonunuzda aktif olacaktır. Eğer WhatsApp>Ayalar bölümünde WhatsApp Web seçeneği bulunuyorsa henüz sizin cihazınız için WhatsApp Web aktif değil demektir. Bir kaç gün içerisinde sizin cihaza da WhatsApp Web gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir