Kamerasız iPhone 4 ve iPhone 4S Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 4 Modelleri Kamerasız

Günümüzde akıllı telefonlarda aranan en büyük özelliklerden birisi de kameradır fakat bu defa karşımıza kamerasının olmayışı ile gündeme düşen iPhone’lar düştü.Kamerasız iPhone 4 ve 4S modelleri Singapur‘da ortaya çıktı ve resmen duyuruldu.Üstelik Kamerasız iPhone 4 ve iPhone 4S modelleri orjinallerinden daha pahalı olarak piyasaya sürüldü.

Kamerasız iPhone 4 ve iPhone 4S modellerini Singapur mobil operatörü M1, hayata geçirdi ve resmen satışa sunuldu.İşte Kamerasız iPhone modelleri hakkında detaylar.

Sponsorlu Bağlantılar

M1, kamerasız iPhone’ları iki senelik bir plan ile sağlıyor. Kamerasız iPhone 4 ve iPhone 4S’in orijinallerinden 49 dolar daha pahalı olması dikkat çekiyor. iPhone’a önceden sahip olan kullanıcılara kamerayı sökme gibi bir hizmet sunulmuyor. Ayrıca kamerasız iPhone’lar doğrudan M1 tarafından müdahale edilmiş cihazlar olduğundan Apple garanti kapsamına girmiyor. Ancak M1, bir üçüncü parti sağlayıcı yoluyla 1 yıllık garanti seçeneği de satıyor. 321 dolara malolan bu garanti seçeneği, Apple’ın verdiği garanti ile aynı şartlara sahip.

Kamerasız iPhone’ların hedef kitlesi, gizliliğin önemli olduğu alanlar. Bu modeller şimdilik tam zamanlı askerler ve iki senelik zorunlu askerlikgörevini yapan Singapurluların işine yarayacak. M1’e göre ön ve arka kamera modülleri tamamen kaldırılmış bulunuyor ve “tekrar takılamıyor“.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir