Kişiye Özel Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de Bir İlk

Avea yine bir ilke imza attı ve hiçbir operatörde olmayan bir özelliği kullanıcılarının hizmetine sundu.Kişiye özel sesli yanıt sistemi  ‘Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’ni geliştirerek kullanıcılarına sunan Avea, kullanıcıları için yeni bir kolaylığın daha altına imza atmış oldu.

Avea,  bu yeni hizmeti olan Avea Esnek Sesli Yanıt Sistem ile tüm kanallardan kaliteli, hızlı, proaktif ve değer yaratan eşsiz müşteri deneyimi için, self servis kanallarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Bu yeni sistem sayesinde Avealılar, en çok kullandıkları menülerden yola çıkarak kendilerine özgü menü tasarımını yaratabiliyorlar.

Avea Esnek Sesli Yanıt sistemin Ar-Ge Merkezi‘nde tamamen kendi iç kaynaklarıyla geliştirildiği noktasına dikkat çeken Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat şunları söyledi:

“Avea olarak her zaman müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına doğrudan etki edecek proaktif çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Artık müşterilerimiz, çağrı merkezimizde; ilgileri dışında kalan menüleri dinlemelerine gerek kalmaksızın, Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi’nden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları hizmeti daha hızlı alabilecekler. Avea Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiğimiz, bir benzeri daha olmayan bu yenilikçi servis sayesinde müşterilerimiz; Avea servislerinden en hızlı, en kolay ve en etkili şekilde yararlanma ayrıcalığını elde edecek” dedi.

Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi‘nden yararlanmak isteyen Avealılar,servis tanımlamalarını; Avea online işlem merkezi veya Avea sesli yanıt sistemi ile şahsen ya da müşteri temsilcileri yardımıyla gerçekleştirebilecekler. Faturalı ve faturasız Avea hat sahipleri; ayrıca dilediklerinde Avea Esnek Sesli Yanıt Sistemi ile oluşturdukları kişisel menü tercihlerini de yeniden düzenleyebilme imkanına da sahip olacaklar.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir