Lenovo IdeaPad Tablet K1 Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

IdeaPad Tablet K1

İki yeni tablet piyasaya süren Lenovo, Android 3.1 işletim sistemine sahip tabletlerine IdeaPad Tablet K1 ve ThinkPad isimlerini verdi.Bu tabletlerden biri bireysel kullanıcılara hitap ederken diğeri de kurumsal kullanıcılara yönelik bir tablet.

Lenovo ThinkPad Tablet için tıklayınız…

Bireysel kullanıcılara yönelik tablet olan IdeaPad tablet, Android Market, Lenovo App Shop ve Lenovo cihazlar için özel tasarlanan bir çok uygulama ile birlikte geliyor.IdeaPad Tablet K1 isimli tablette en dikkat çekici özellik NVIDIA* Tegra* 2 çift çekirdekli mobil işlemci oldu.Düşük enerji tüketimi de sunan tablet, konsol kalitesinde oyun oynamanıza olanak tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Lenovo IdeaPad Tablet K1

IdeaPad Bütün Özellikleri

 • Google Android™ 3.1
 • NVIDIA® Tegra 2 T20 1,0GHz işlemci
 • 10,1 inç HD çok noktalı dokunuş özelliğine sahip ekran
 • 750 g
 • 10 saate kadar pil ömrü
 • 64 GB’ye kadar depolama alanı
 • 1 GB’ye kadar DDR2 bellek

Diğer Özellikler

 • Lenovo bulut paylaşım teknolojisine kolay erişim sayesinde, çoklu ortam dosyalarınızın eşitlenmesi, depolanması ve ailenizle, dostlarınızla veya iş arkadaşlarınızla paylaşılması her zaman bir tıklatma mesafesindedir.
 • Ideapad Tablet K1’in 720p (1280 x 800) HD çözünürlüğe sahip olan, daha büyük 16:10 ekranı ile daha iyi görünüm elde edin. Ayrıca öne (2M) ve arkaya (5M) takılmış olan tümleşik web kameraları ile başkalarının da daha iyi görünüm elde etmesini sağlayın.
 • Wifi ve tümleşik BlueTooth gibi bağlanırlık seçeneklerinin yanı sıra şimdi mini HDMI bağlacı ve mikro SD kart okuyucusu ile tabletinizi daha büyük ekranlara genişletebilirsiniz.
 • Tam Flash desteği ve NVIDIA® GeForce® grafikleri ile en sevdiğiniz çevrimiçi sitelerin, oyunların ve daha fazlasının tadını çıkarın
 • Benzersiz dört dörtlük ve kullanışlı bir ileti sistemi hizmeti olan Lenovo IdeaTouch ile gerçekten bilgi almak istediklerinize göre filtreleme yapın

Tablet İle Gelen Uygulamalar

Bu tablete başlangıç için en az 30 popüler uygulama yer alıyor. Ayrıca Lenovo Market’a tek tıklatma ile erişme olanağı sayesinde daha fazlasını indirebiliyorsunuz.Tabi Android markette yer alan binlerce uygulamayı da unutmamak lazım.

Lenovo SocialTouch: Tek noktadan sosyal bağlantınız. Tek harekette birden çok sosyal site ve ağ arasında gezinin. Bu özellik neredeyse her zaman her yerde hazır olmanızı sağlar.

Acetrax Movies: (İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya ve İsviçre’de kullanılabilir) Gişe rekorları kıran en son Hollywood filmlerini sanal olarak elde edin; böylece, bu filmleri doğrudan kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Ayrıca yalnızca izledikleriniz için ödeme yaparak bu hizmete ÜCRETSİZ olarak üye olabilirsiniz! Kısacası bu özellik bir film cennetidir.

Kindle e-Okuyucu: Kitaplar en iyi arkadaşınızsa, Kindle mağazasında 950.000’i aşkın kitabın bulunduğu çok çeşitli şirketleri bulun. Amazon Whispersync teknolojisi, aygıtlarda son okuduğunuz sayfanızı, yer işaretlerinizi, notlarınızı ve vurguladığınız noktaları eşitler; böylece nerede kaldığınızı bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Zinio: Dünyanın en büyük gazete bayisini gittiğiniz her yere taşıyın. Özellikle Android tablet için tasarlanmış etkileşimli özelliklerle tek tek sayıları veya tüm abonelik sayılarını satın alın ve hareket halindeyken bunları okuyun.

Galaxy On Fire 2: Uzay savaşları, tuhaf yaratıklar ve merak uyandıran konusu ile bir uzay yolculuğu. Sadece görsel olarak mükemmelleştirilmiş NVIDIA® TegraTM yongayı denemek için bile mücadeleye değer bir savaş.

Kongregate Arcade: Kısacası bu, pek çok şeyi içinde barındıran bir tablettir. Tek bir IdeaPad Tablet K1’i edindiğinizde tüm türler arasında 450’den fazla oyuna erişim de elde edersiniz. Rozetler kazanın, puanları karşılaştırın ve bunları Kongregate.com hesabınızda paylaşın.

Drawing Pad: Foto gerçekçi boya kalemleri, işaretleyiciler, boyalar, fırçalar, renkli kurşun kalemler, çıkartmalar, rulo kalemler ve daha fazlasını içeren, eserlerinizi oluşturmanıza ve depolamanıza olanak sağlayan bir uygulama olan Drawing Pad ile sanatçı ruhunuzu ortaya çıkarın.

Documents To Go: Yukarıdaki tüm eğlence malzemeleri ve belge yönetimi. Word ve Excel 97-2007 dosyalarına yönelik parola koruması, Google Docs ve PDF dosyalarının gerçeğe uygun görünümü ile Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını görüntüleyin, düzenleyin ve oluşturun. İki yönlü eşitlemeye yönelik bir masaüstü uygulaması (Windows) ile nerede olursanız olun verilerinizin güvende olduğunu bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir