LG’den L Serisi Akıllı Telefonlar Geliyor! (L3, L5 ve L7)

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni L Serisi LG’ler

Akıllı telefon dünyasının en büyük taşlarından birisi olan LG, yeni L serisi akıllı telefonlar ile piyasaya hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor.LG tarafından yapılan açıklamada 2012 Mobile World Congress (Dünya Mobil Fuarı)’ında L serisi akıllı telefonlarını duyuracağını açıkladı.LG’nin yeni L serisi akıllı telefonları arasında L7, L5 ve L3 modelleri yer alıyor.

LG’nin L7, L5 ve L3 olarak belirlenen akıllı telefon modellerinin teknik detayları hakkında bilgi verilmedi.Sadece L serisine ait modellerin resimleri yayınlandı.Resimlerden anlaşılacağı üzere L serisi telefonlar ince metalden ve dikdörtgen şekilden oluşan ana hatlara sahip.Bütün modellerin arka kapağı ise deri benzeri bir ürün ile kaplanmış.

Sponsorlu Bağlantılar

L3, L5 ve L7 Özellikleri

LG‘nin “Floating Mass Display” olarak adlandırdığı yeni ekran teknolojisinikullanacak olan modellerin boyutları da model numaraları gibi küçülüyor.

L7‘nin en büyük boyutlu model olduğu ve 4.3 inçlik ekrana sahip olacağı ve Android 4.0 ICS işletim sistemi ile satılacağı belirtildi. Ortanca kardeş L5ise 4 inçlik ekranı ile boyut konusunda ikinci sırada yer alıyor.

O da abisi gibi Android 4.0 işletim sistemine sahip olacak. Her iki model de 2012 yılının ilk yarısında tüm Avrupa’da raflardaki yerini alacak.

En kompakt model olarak tasarlanan L3 ise 3.2 inç ekran ile kullanıcılarla buluşacak. Android 2.3 Gingerbread’in desteğini arkasına alarak mart ayı içerisinde Avrupa’da satışa sunulacak.

Modellerin fiyatları ya da Türkiye’de satılıp satılmayacakları henüz bilinmiyor fakat LG‘nin çoğu modelinin ülkemizde satışta olduğunu göz önünde bulundurursak, ülkemizde de satılacaklarını tahmin etmemiz oldukça kolay olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir