Motorola Xoom 2 Tabletler ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Xoom Tabletler

iPad’in tablet piyasasındaki egemenliğine son vermek için ortaya çıkarılan tabletlerden birisi de Motorola’nın Xoom tabletiydi.TTNET’in kampanyalı bir şekilde kullanıcılarına da sunduğu bu tablet beklenilen beklenilen başarıya ulaşamamıştı.Bunun üzerine Motorola Xoom tabletinin ikinci versiyonunu olan Xoom 2 modelini ortaya çıkardı.

Motorola’nın resmen duyurduğu Xoom 2 tableti iki farklı model ile geliyor.Bu iki modelden birisi Xoom 2, diğeri ise Xoom 2 Media Edition modeli oldu. Xoom 2 tableti 10.1 inç boyutunda ekrana sahipken, Xoom 2 Media Edition 8.9 inç boyutuna sahip. Ekranın camı Gorilla Glass.

Sponsorlu Bağlantılar

İki model de Android 3.2 işletim sistemini kullanıyor. İşlemci olarak da 1.2 GHz çift çekirdek işlemci kullanıyorlar. Yine iki modelin de önde ve arkada olmak üzere iki kamerası bulunuyor. Öndeki kamera 1.3 MP, arkadaki kamera ise 5 MP. Kapasiteleri de 16 GB.

Xoom 2 ve Xoom 2 Media Edition Farkları

Xoom 2 ve Xoom 2 Media Edition arasındaki en büyük ekran boyutu. Motorola tarafından verilen özelliklerde yazmıyor olsa da normal Xoom 2‘nin 3G’li, Media Edition modelinin ise sadece Wi-Fi internetesahip olacağı tahmin ediliyor. Buna bağlı olarak da iki cihazın pil süreleri farklı. İnternet kullanımında Xoom 2’nin 10 saat, Media Edition’ın ise 6 ssaatlik pil ömrü bulunuyor. Xoom 2 600 gram ağırlığındayken, Media Edition 386 gram ağırlığında.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir