OnePlus 2 Türkiye’ye Gelecek Mi? İşte Cevabı

Sponsorlu Bağlantılar

Operatörlerden OnePlus 2 Müjdesi

OnePlus One ile 2014 yılında büyük beğeni toplayan Android akıllı telefon OnePlus 2 modeli ile de büyük beğeni toplamış durumda. OnePlus 2 tanıtıldığı günden beri en çok konuşulan cihazlardan biri haline geldi. Türkiye için de gündeme gelen OnePlus 2 ülkemize gelecek mi diye merak ediliyor.

Üst seviye bir akıllı telefon olması ve fiyat bakımında oldukça uygun olması nedeniyle akıllı telefon kullanıcılarının büyük rağbet gösterdiği OnePlus 2 modeli için davetiye listeleri oluşmaya başladı. Uygun fiyatlı üst seviye akıllı telefon OnePlus 2’nin dünya genelinde çok popüler olması nedeniyle ülkemiz için de operatörleri harekete geçireceği söyleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’deki operatörleri OnePlus 2 için OnePlus firması ile iletişimde olduğu söyleniyor. Bu konuda en önemli engel OnePlus 2 modelinin çift  sim kart ile geliyor olması. Ülkemizdeki operatörleri çift sim kartlı telefonlara sıcak bakmadığı için operatörler vasıtası ile gelmesi düşük ihtimal görünüyor.

OnePlus 2

OnePlus 2 Paralel İthalat İle Gelebilir

Çift sim kart yüzünden operatörlerin resmi satış ortağı olma ihtimali zayıflamasının ardından bazı firmaların OnePlus 2 modelini özel bir anlaşma ile Türkiye’ye getireceği söyleniyor. İsmi açıklanmayan bu firmaların OnePlus 2 modelini Türkiye’ye kaç TL ile getireceği konusunda da bilgiler gelmeye başladı.

OnePlus 2’nin Türkiye fiyatı ise yurtdışına göre pahalı olacak. Bunun nedeni ise vergiler ve aracı firmaların kar payları. Yurtdışında 300-400 dolar fiyat aralığında yer alan telefon ülkemizde 1600-1800 Lira aralığında satışa çıkacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir