Samsung Galaxy Modellerinde Bahar İndirimi

Sponsorlu Bağlantılar

İndirim Yapılan Galaxy Telefon Modelleri

Samsung‘un akıllı telefon pazarına damga vuran Galaxy modellerine bahar indirimi geldi.Android işletim sistemli akıllı telefonlar arasında büyük bir yere sahip olan Samsung Galaxy modellerinden üç tanesine bahar indirimi geldi.Bu üç modelden Galaxy Ace 649 TL, Galaxy Gio499 TL ve Galaxy W 799 TL indirim ile satışa sunulacak.

Bu indirim ile birlikte bu üç telefona Warner Bros arşivinden yüzlerce film, dizi ve çizgi filmi hediye ediliyor.200’ün üzerinde filmden Galaxy modellerini alanlar faydalanabilecek. Bunu yanı sıra Samsung Galaxy telefonları ile, zengin National Geographic içeriklerine de erişebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte Samsung Galaxy Ace ve Özellikleri

Samsung Galaxy Ace, Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi ve 800 MHZ işlemcisiyle, her anınızda size destek olacak en güçlü aksesuarınız haline gelecek.

İşte Samsung Galaxy Gio ve Özellikleri

Android’in 2.3 Gingerbread işletim sistemine sahip Samsung S5660 Galaxy Gio, 800 MHz işlemcisi ile üst seviyede çoklu işlem ve hızlı web tarayıcısı ile güçlü bir internet deneyimi sunuyor. Kullanıcılara Social Hub özelliği sunan Samsung S5660 Galaxy Gio’nun SWYPE desteği sayesinde, mesaj yazma hızı en yükseğe çıkıyor. Google’ın Mobil Servisleriyle desteklenen Samsung S5660 Galaxy Gio, birbirinden keyifli ve eğlenceli uygulama seçeneği de sunuyor.

İşte Samsung Galaxy W ve Özellikleri

Samsung Galaxy W, 1.4 GHz işlemcisi ve 3.7 inç TFT ekranı ile zengin ve hızlı bir multimedya deneyimi sunuyor. Mobil cihazını sosyal medya erişimi için kullanmak, müzik dinleme ve oyun oynamak; Samsung Galaxy W ile çok daha keyifli bir hal alıyor. Galaxy W da Social Hub özelliği sunuyor. Android 2.3 Gingerbread işletim sistemine sahip Galaxy W, güçlü bir Android deneyimi yaşatıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir