Samsung Galaxy S Advance Türkiye Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Galaxy S Advance Ne Zaman?

Samsung’un Galaxy sersinin yeni ve çift çekirdekli üyesi olan Samsung Galaxy S Advance Türkiye’ye geliyor.Samsung’un Galaxy S modelinin Advance sürümü olarak piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy S Advance, özellikle şıklığı ve perfomansı bir arada sunan dengeli bir model.

Samsung’un yeni Galaxy S Advance modeli ise Nisan ayında Türkiye’de piyasadaki yerini alacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S Advance Özellikleri

Çift çekirdek 1.0 GHz işlemcisi ve HSPA 14.4 Mbps bağlantısı ile GALAXY S Advance, performans ve bağlantı göz önünde tutularak geliştirilmiş. Üstün çoklu görev özelliğine sahip olan cihazda, çok görevli çalışmayı kolaylıkla gerçekleştirmek için anında tepki veren bir kullanıcı arayüzü de bulunuyor.

GALAXY S Advance’in eğimli cam tasarımı, ergonomik bir kullanım sağlarken, kullanıcının yüzünün formuna kolaylıkla ve doğal bir şekilde uyum sağlıyor. 4.0 inç Super AMOLED ekran, kullanıcıların Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlardan her zaman beklendiği gibi, göz alıcı resimleri iyi bir canlılıkla sunuyor. Aynı zamanda cihazın 5 MP kamerası ile çekilen fotoğraf ve videoların da, en canlı ve net bir şekilde izlenmesini sağlıyor.
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir