Samsung Galaxy S İçin Android 2.3 Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Android 2.3 Gingerbread Göründü

Android işletim sisteminin son güncellemesi olan 2.3 sürümü henüz Samsung Galaxy S için güncellenmemişti.Bununla birlikte güncellenip gğncellenmeyeceği de bilinmiyordu.Çünkü resmi ağızlardan hiçbir açıklama gelmemişti.Faka Galaxy S için Android 2.3 Gingerbread güncellemesini bekleyenler için sızdırılan bir görüntü yüzleri güldürdü.

Yukarıda gördüğünüz resim bugün itibari ile internete sızdırıldı.REsimde de gördüğünüz gibi güncelleme işleminin sona erdiğini ve bununla birlikte Samsung’un bazı yerel sitelerine eklenen yeni kullanım kılavuzlarının yanındaki Gingerbread sürümü ibaresi eklendiği gözlerden kaçmadı.

Sponsorlu Bağlantılar

Güncellemnin bitmiş olması her an çıkabileceği anlamına geliyor.Resimde tarih ile alakalı bir bilgi bulunmasa da eli kulağındadır diyoruz ve Galaxy S kullanıcılarının gözü aydın diyoruz….

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    reskon
    30 Nisan 2011 - 14:31

    Samsung Galaxy S İçin Android 2.3 Güncellemesi ben yaptım bu güncellemeyi ama memnun kalmadım telefon donuyor ve mesela telefonda konuşurken kulaklıkla bir yandan internete gireyim deseniz giremiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir