Samsung Galaxy S İçin Android 4.0 Gelecek Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S ve Galaxy Tab Güncellenmeyecek

Android 4.0 Ice Cream Sandwich çıktığı günden beridir Android kullanıcılarının gözü kulağı güncellemenin kendi cihazlarına gelip gelmeyeceği haberlerinde.Bu haberi bekleyen kullanıcıların büyük bir çoğunu da Samsung Galaxy S ve Samsung’un ilk tableti olan Samsung Galaxy Tab kullanıcıları oluşturuyor.Fakat Android 4.0’ı bekleyen Galaxy S ve ilk Galaxy Tab model sahiplerine Samsung”dan hiç de iyi olmayan bir haber geldi.

Daha önce Samsung tarafında güncellemenin geleceği telefonlar arasında Galaxy S yerine Galaxy S2 bulunuyordu.Bunun üzerine kullanıcılardan gelen tepkiler üzerine Samsung bir açıklama daha yaptı ve GAlaxy S için güncellemenin gelmeyeceğini duyurdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılan açıklamada Samsung, Galaxy S ve ilk piyasaya çıkan Galaxy Tab’a Android 4.0 güncellemesinin gelmeyeceğini belirtti. Gerekçe olarak da Galaxy S ve Galaxy Tab’ın Android 4.0 için yeterli RAM ve ROM’a sahip olmadığı gösterildi. Umutla bekleyen Android 4.0’ı bekleyen Galaxy S sahiplerinin umutları da sönmüş oldu.

Eğer bu iki cihazdan birini şu sıralar satın almayı düşünüyorsanız Android 4.0‘a geçemeyeceğinizi göz önünde bulundurarak karar vermeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir