Samsung Galaxy S Modelleri İçin Value Pack Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S İçin Value Pack Geliyor!

Bilindiği üzere Samsung tarafından Android 4.0’a güncellenecek telefonlar listesinde Galaxy S modeli bulunmuyordu.Bunun üzerine Samsung Galaxy S kullanıcılarının büyük tepkileri olmuştu.Samsung’da bu tepkileri dikkate alarak Galaxy S kullanıcılarının gönlünü alacak bir güncelleme yayınlamaya karar verdi.Sadece Galaxy S modeli değil aynı zamanda Android 4.0 güncellemesi almayacak bazı modeller de bu güncellemeyi alabilecek.

güncelleme, samsung, android, galaxy, cep telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung tarafından yayımlanan “Value Pack” isimli güncelleme şuan için Kore’de yayımlandı.Türkiye’ye ve diğer ülkelere ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor fakat önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

Value Pack” Neler Getiriyor?

Android 2.3.6 Gingerbread temelinde oluşturulan yeni ROM, Android 4.0’ın ve TouchWiz 4’ün bazı özelliklerini Galaxy S kullanıcılarının emrine sunuyor. Bu özellikler arasında yüzle kilit açma, Android 4.0kilit ekranı, video düzenleme aracı ve tadımlık da olsa, TouchWiz 4 var.

Aynı zamanda video kaydı sırasında fotoğraf çekebilme, ekran kilidini açma kapama tuşuna basarak çağrı sonlandırma ya da yanıtlama, ana ekrana klasör açma ve font büyüklüğü ayarlayabilme gibi özellikler de gelecek.

Bilindiği gibi Samsung, daha önce, donanımsal özelliklerin yetersiz olduğunu öne sürerek Galaxy S’i Android 4.0 güncelleme programının dışında bırakmıştı. Ama dileyenler, üçüncü parti “custom” ROM’laryardımıyla Android 4.0’ı Galaxy S’lerine taşıyabiliyor. İşin ilginci ise, bu custom ROM’ların, Galaxy S’te sorunsuz çalışıyor olması.

Samsung Galaxy SGalaxy S PlusP1000 Galaxy Tab, Galaxy W,Galaxy K ve Galaxy U başta olmak üzere, diğer Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi alamayan Galaxy ailesi için Value Pack güncellemesi geldi.Kies 2.0 yazılımı ile beraber cihazlarınızı güncelleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir