Samsung Galaxy S3 İçin 3D Özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S3 İçin İki Versiyon

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy S3 için yeni haberler ve bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı.CES 2012 teknoloji fuarına sayılı günler kala heyecan artarken sızdırılan bilgiler de Samsun’un nasıl bir canavar ortaya çıkaracağının müjdesini veriyor.Ortaya atılan son iddiaya göre Samsung Galaxy S3’de 3D özelliği olacak. Daha önce HTC Evo 3D ve LG Optimus 3D gibi 2011 yılında çıkan 3D akıllı telefonlar pek başarılı olamamıştı ama Samsung bu işi becerecek anlaşılan.

Samsung Galaxy S3 İle Çekilen İlk Fotoğraf

 

Sponsorlu Bağlantılar

3D teknolojisinin akıllı telefonlara gelmesi büyük iş fakat bu telefonlarda 3D’nin tam anlamı ile kullanılabilmesi için uygun uygulamalarında geliştirilmesi şart.Herhalde Samsung bu işi de bir çözüm getirecektir.

IBTimes’ın haberine göreyse Samsung Galaxy S3 iki farklı modelolarak gelecek. Bunlardan biri 3D’siz, diğeri ise 3D’li olacak. 3D’li modelde, yine diğer 3D telefonlarda olduğu gibi 3D görüntüyü gözlüksüz olarak izleyebileceğiz ve çift kamerası ise 3D videolar çekmeyi mümkün kılacak. Ayrıca ekran boyutunun 4,2 ile 4,65 inç arası olacağı da yine gelen söylentiler arasında.

Aynı zamanda Samsung Galaxy S3’de olacağı söylenen 4 çekirdekli işlemci için de henüz kesin bir açıklama yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir