Samsung Galaxy S3’ün Ekranı 4.6 inç Super AMOLED Plus HD Olacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S3’ün Ekranı Ortaya Çıktı!

Samsung’un son amiral gemisi olacak olan Galaxy S3 akıllı telefonu için dedikodular bitmek bilmiyordu.Dünyanın en iyi akıllı telefonu olmayı başaran Galax S ve Galaxs S II‘den sonra Galaxy S III’ün nasıl olacağı ise merak konusuydu.Yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan Galaxy S3’ün ekranı OLED Birliği tarafından onaylandı.Galaxy S3’ün ekranı hakkında bazı detaylar da ortaya çıkmış oldu.

iPhone‘u da tahtından etmeyi başaran Galaxy serisinin yeni modeli Galaxy S3 yine akıllı telefona bakış açımızı değiştirecek gibi görünüyor.OLED Birliğinden gelen resmi habere göre Samsung Galaxy S3‘ün ekranı 4.6 inç büyüklüğünde olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S3, Samsung, Galaxy, akıllı telefon, Android

İşte Samsung Galaxy S3’ün Ekranı

4.6 inç Super AMOLED Plus HD ekranın kullanılacağı Galaxy S3319 ppideğerini sunacak. OLED BirliğiGalaxy S3‘ün çıkışı için Mayıs ayına dikkat çekiyor. Galaxy S3’ün 22 Mayıs’da Londra’daki etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Samsung ayrıca Galaxy S3′de yeni nesil TouchWiz arayüzünü kullanacak. Bu sayede Galaxy S2 ve Galaxy Note güncellemelerindeki Gingerbreadarayüzünü andıran TouchWiz 4 arayüzü kullanılmamış olacak.

Galaxy S3′ün donanımı ise hala tam olarak kesin değil. 4 çekirdekli Exynos 4412 ya da Exynos 5 ailesinden bir işlemci kullanılabilir. FakatRAM’in 1GB olması bekleniyor. Ayrıca cihazda 12 megapiksellik kameranın olacağı konuşuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir