Samsung Galaxy Tab 11.6 Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

2560 x 1600 Çözünürlüklü Tablet

Tablet piyasasındaki rekabet tüm hızıyla devam ediyor.Tablet piyasasının en büyük taşlarından birisi olan Samsung, Galaxy Tab modelleri ile piyasanın büyük bir kısmına sahip olmayı başarmıştı.Özellikle iPad ile kıyasıya yarışta büyük bir başarıya imza attı.

Samsung tablet modellerine bir yenisini daha ekledi.Galaxy Tab serisine eklediği yeni model ise inanılmaz özellikleri bulunan Samsung Galaxy Tab 11.6 oldu.

Sizlere daha önceki bir haberimizde Samsung‘un, en yüksek ekran çözünürlüğüne sahip 2560 x 1600 piksel ekran çözünürlüğünde yeni bir tablet üzerinde çalıştığını duyurmuştuk.

Sponsorlu Bağlantılar

En Yüksek Ekran Çözünürlüğüne Sahip Tablet

Samsung’un hafta başında 10 Mart’ta, Amerika‘nın Texas eyaletinin başkenti olan Austin’deki SXSW etkinliğinde heyecan verici özel bir duyuru yapacağını duyurmuştu.

Bu duyuru büyük bir ihtimalle Angry Birds Space için yapıldı. Samsung Galaxy Note için özel olarak geliştirilen oyun, Samsung cihazlar eşliğinde tanıtılacak.

Tabi bu açıklamaya daha başka anlamlar da yüklenmedi değil. Pocket-lint sitesinden Chris Ball, adını belirtmediği bir kaynaktan aldığı bilgilere göre bugün Galaxy Tab 11.6 modelinin tanıtılacağını belirtti. Oldukça düşük olan bu ihtimale karşı yine de hazırlıklı olmak lazım.

Çünkü SamsungiPad lansmanından sonra Apple‘a oldukça sinirlendi.Apple‘ın Yeni iPad‘ine karşı Galaxy Note 10.1‘in avantajlarının bulunduğu bir tablo yayınlamıştı. iPad 3‘ün tanıtımından kısa bir süre sonra bu tarz ciddi özelliklerle gelen bir tablet duyurulabilir.

Bakalım Samsung‘un 11.6 inç büyüklüğündeki 2560 x 1600 piksellik ekrana sahip, 2GHz hızında çift çekirdekli A15 işlemcisini kullanan Galaxy Tab 11.6 modeli ne zaman tanıtılacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir