Samsung Smart TV Alana Galaxy S Wi-Fi 5.0 Mini Tablet Hediye

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung’dan Yeni Bir Kampanya

Samsung‘un yeni kampanyası tablet almayı düşünenler için çok cazip bir seçenek olacak.Bayram için Samsung tarafından sunulan bu kampanya Kasım ayı boyunca devam edecek ve kampanya Smart TV alanlar için geçerli olacak.

Samsung Smart TV alan herkes tablet sahibi olabilecek.Smart TV’nin 3 modelinden birini alan herkes aynı zamanda  Galaxy S Wi-Fi 5.0 Mini Tablet’in de sahibi olabilecek.Smart TV modellerinden 55D7000/55D8000/60D8000’den herhangi birini alana bu mini tablet hediye edilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Mini Tablet ve Akıllı TV Uyumu

Android işletim sistemine sahip Galaxy S Wi-Fi 5.0’a indireceğiniz bir uygulama ile mini tabletinizidokunmatik bir kumandaya çevirmek ve TV’nizi bu komanda ilekontrol etmek mümkün. Ayrıca Galaxy S Wi-Fi 5.0’ın TV’nizdekigörüntüyü ikinci bir TV olarak evinizin içerisinde herhangi bir yerden izlemenize de olanak veren teknolojisi ile başka bir odaya geçmek durumunda kalsanız bile TV izlemeye devam edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak multimedya içeriklerinizi Galaxy S Wi-Fi 5.0 ile Allshare özelliği olan Smart TV’niz ya da Hi-Fi cihazlarda da görüntüleme şansınız var.

LED D8000 serisine bakıldığında ilk farkedilen, neredeyse gözle görülmeyecek kadar ince olan 0.2” kalınlığındaki, fırça efektli metal çerçevesi. Bu ince çerçeve, ekrandaki zengin içeriği zarif bir biçimde çerçeveliyor ve minimalist stilini yansıtıyor ve TV ile bulunduğu ortam arasında uyumu sağlamak için gelişmiş Quad Stand kullanıyor.

800Hz CMR ekran tarama sıklığı, 2 milisaniye sinema filmi tepki süresi (MPRT) ve gelişmiş arkadan LED aydınlatmalı tarama özelliği ile CES Yenilikçilik Onur Ödülü’ne layık görülen bu ürün, ‘gerçek görüntü’ kalitelisinde 2D, 3D ve HD görüntüleri iyi bir netlikte gösteriyor. Ultra Net Panel’e ek olarak seri, pazarda ilk Local Dimming ve Yerel Kontrast Geliştirici (LCE) teknolojilerini sunarak koyu siyah ve beyaz renklerle en zengin ve gerçekçi görüntüleri sunan ilk seri olma özelliğini taşıyor.

D8000 Serisi Samsung’un Bluetooth bağlantı özellikli 3D gözlükleri ve dokunmatik ekranlı uzaktan kumandası ile sunuluyor. Bu kumanda, TV’den bağımsız görüntüleri 3 inçlik dahili ekranında adeta ikinci bir TV ekranı gibi gösterebiliyor.

Full HD ve 3D Keyfi

LED D7000 Auto 3D (Otomatik 3D) ayarlama fonksiyonu ile Full 3D ayarlarını yapmak çok kolay 

Samsung LED D7000 Serisi yüksek teknoloji ile minimalist tasarımın estetik unsurlarını başarılı şekilde dengeliyor. Çarpıcı bir estetiğe sahip olan 0.2 inç kalınlığındaki metalik gümüş renkli çerçeveyi bir mücevheri andıran ve Samsung’un ödüllü Crystal Design çift enjeksiyonlu kalıp teknolojisini kullanan, transparan bir çerçeve sarmalıyor. Bu çerçeve, kristal çerçevenin kenarına hafif kırmızı rengini yansıtıyor.

Smart Hub ile LED D7000 Serisi, ideal bir medya merkezi olarak öne çıkıyor ve kullanıcıların sürekli internete bağlı, mobil yaşam tarzlarını tamamlayıcı unsurlar sunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir