Sansung Galaxy Awaken, Galaxy Axiom, Galaxy Heir ve Galaxy Rite Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy Ailesinin Yeni Üyeleri Geliyor!

Android işletim sistemli akıllı telefonlarda büyük bir pazar payına sahip olan Samsung hiç şüphesiz bunu Galaxy model akıllı telefonları ile elde etti.Galaxy ailesinin nimetlerinden faydalanmaya devam eden Samsung 4 yeni Galaxy modeli daha tanıtmaya hazırlanıyor.Samsung’un dünya mobil fuarı olan Mobile World Congress’de 4 yeni Galaxy modeli tanıtması bekleniyor.

27 Şubat ile 1 Mart tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi yani Mobile World Congress 2012, birbirinden güzel telefonların tanıtımına sahne olacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da birçok firma telefon modellerini tanıtmak için Dünya Mobil Kongresini bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım için gün sayan firmalardan biri de şüphesiz Samsung. Her ne kadarGalaxy S3 ile bekleniyor olsa da Samsung, MWC 2012‘de 4 yeni Galaxy modelini tanıtması bekleniyor. Telefonların isimleri resmi olarak bilinmese de Samsung’un aldığı patentler isimler hakkında fikir beyan ediyor. Buna göre Galaxy Awaken, Galaxy Axiom, Galaxy Heir ve Galaxy Ritetanılacak telefonlar olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir