Symbian Belle Oyunları

Önde gelen cep telefonu üreticisi Nokia akıllı cep telefonları alanında da oldukça iddialı ürünler üretmekte. Akıllı cep telefonu üreticilerinin üzerinde durduğu bir noktada bu akıllı cihazlarda oynanabilen oyunlardır. Oyun oynamayı sadece bilgisayarlarda oynanırsa eğlenceli zaman geçirmeye yarayacağını düşüyorsanız burada verdiğimiz oyunlara bakmanız fikirlerinizi değiştirebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia N95 İçin En İyi Ücretsiz Oyunlar

nokia, symbian

1.Drums Challenge

Nokia Symbian^3, Belle ve Anna Telefonlara özel signed olmuş güzel bateri oyunu olan drums challenge oyununu aşağıdan indirebilirsiniz.

symbian, nokia, oyun

Drums Challenge oyununu oyununun boyutu 88 MB’dır.Oyunu buradan indirebilirsiniz…

2.Elemental War

Nokia Anna ve Belle Telefonlar için harika bir kule savunma oyunudur.Oldukça iyi vakit geçirebileceğiniz ve macera dolu bir oyundur.

symbian, nokia, oyun

Nokia Anna ve Belle Telefonlar için Elemental War  oyununu buradan indirebilirsiniz…

3.Need For Speed Shift

Adrenalin dolu ve profesyonelce bir araba yarışı oyunu arıyorsanız NFS Shift imdadınıza yetişecektir.İnanılmaz grafikleri ve oynanabilirliği ile hız tutkunlarının vazgeçemedikleri oyunlardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Anna ve Belle Telefonlar için Need For Speed Shift  oyununu buradan indirebilirsiniz…

4.Spider Man Total Mayhem

Yaratığa karşı örümecek adam şehri kurtarabilecek mi.Aksiyon ve macera dolu bu oyun telefonunuzda büyük bir zevkle oynayabilirsiniz.Oyunun boyutunun 129 MB olduğunu hatırlatmakta fayda var.

örümcek adam, oyun, nokia, symbian

Nokia 701, 700, 603  Telefonlar için Spider Man Total Mayhem oyununu buradan indirebilirsiniz