Türk Telekom ‘SMS ile Arıza Kayıt’ Servisi

Sponsorlu Bağlantılar

Cepten Arıza Kaydı Yaptırın

Artık arıza kayıtlarınızı cep telefonunuzdan yapabileceksiniz.Herhangi bir konuda yardım almak veya arıza kaydı yaptırmak için Türk Telekom, müşterilerine mobil hizmet sunmaya başladı.Bütün müşterilerine tüm mobil operatörlerden mesaj göndererek yeni SMS ile yardım ve SMS ile arıza kaydı servislerini tanıttı.

İki yeni SMS servisini hayata geçiren Türk Telekom, ‘SMS ile Yardım‘ ve ‘SMS ile Arıza Kayıt‘ hizmetleri sayesinde Türk Telekom müşterilerinden gelen talepler, şikayetler ve arıza kayıtları en kısa sürede çözümlenmek üzere ilgili birimlere aktarılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yardım Nasıl Alınacak?

‘SMS ile Yardım’ hizmetinden yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileriYARDIM yazıp boşluk bırakarak talep ve şikayetlerini tüm mobil operatörlerden 6616 kısa mesaj numarasına iletebiliyor.

Arıza Kaydı Nasıl Yapılacak?

SMS ile Arıza Kayıt’ servisini kullanarak arıza kaydı bırakmak için iseARIZA yazıp boşluk bırakarak başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numarasını, 6616′ ya SMS göndermek gerekiyor. Servisin kullanımı mobil operatörler tarafından bir SMS ile ücretlendiriliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir