TURP Elektronik Cüzdan Sayesinde Cep Telefonu İle Alışveriş

Sponsorlu Bağlantılar

Cüzdan Taşımaya Son

İnternet teknolojilerinin gelişmesi hayatımızdaki bir çok şeyin değişmesine ve yeniliklere neden oluyor.Özellikle internetten online alışverişin bu kadar yaygın bir hal almasıyla ödeme araçlarının güvenirliği de çok önemli bir yer tutuyor.Türk girişimciler tarafından geliştirilen TURP Elektronik Cüzdan’da online alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayacak.Bütün banka kartlarını ve sadakat programlarını tek bir çatı altında toplamayı başaran TURP Elektronik Cüzdan güvenle alışveriş yapmanızı sağlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin tek fiziki network’ ü olan TURP sistemi ile birçok banka kartı ve sadakat programlarının kullanımı da daha kolaylaşacak.

TURP sayesinde artık cüzdan kullanma zorunluluğumuz ortadan kalkıyor. Yüzde yüz güvenli olan TURP, tüketicilere hızlı ve pratik alışveriş imkânı sunuyor. Kullanıcılar,GSM numaralarını ve şifrelerini TURP terminallerinde kullanarak alışverişlerinin karşılığında ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca birçokünlü marka ve mağazanın müşterilerine sunduğu avantaj puanlarınıTURP terminallerinde harcayabilecekler.

Türk bilgisayar mühendislerinin geliştirdiği TURP kısa süre içinde on-line olarak kullanılan pek çok ödeme sistemine rakip geliyor.

Mobil Ödeme” ve “Mobil Transfer

TURP; geliştirmiş olduğu platform sayesinde tüm parasal işlemleri banka ve operatörleri kullanarak, başka ödeme araçlarına gereksinim duymadan sadece cep telefonu aracılığı ile yaptırabilen bir “Mobil Ödeme” ve “Mobil Transfer” sistemidir.

Türkiye’de binlerce noktada geçerli tek fiziki network’e sahip şirket, yine binlerce noktada kullanıcılarına marka işbirlikleri ile kolay ödeme olanağı ve fırsatlar sunmaktadır.

Detaylı bilgi için :http://www.turp.com.tr/

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir