Vodafone iPad 2 Kampanyası Başlıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

iPad 2, Vodafone İle Geliyor!

Dünyanın en popüler tablet cihazı iPad’in 2. versiyonu Vodafone ile Türkiye’de satışa çıkmaya hazırlanıyor.İlk önce iPhone 4’ü piyasaya süren Vodafone, şimdi de iPad2 için hazırlıklarını yapıyor.Önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan iPad 2’nin büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

Birbirinden ilginç ve dikkat çekici özelliklere sahip olan Apple’ın iPad2 cihazı, iPad 1’e oranla yüzde 33 daha ince ve yüzde 15 daha hafif bir tasarıma sahip olan iPad 2, bu yapısına rağmen kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde, 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. iPad için ayrıca çeşitli çekici tarifeler de sunacak olan Vodafone Türkiye’nin satış mağazalarında, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri seçmelerine yardımcı olmak üzere özel olarak ayrılmış iPad2 alanları ve eğitimli personel bulunacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür YardımcısıGökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

“Bilindiği gibi, geçtiğimiz yıl iPhone 4’ü Vodafone Red ayrıcalıklarıyla abonelerimizle buluşturduk. iPhone 4 lansmanımız çok başarılı geçmiş ve iPhone 4, Vodafone markasıyla anılır olmuştu. Çok yakında da Apple’ın son ürünü iPad 2’yi Vodafone farkıyla abonelerimize sunacağız.” şeklinde konuştu.
iPad2’ye ilişkin fiyatlandırma ve satın alma ayrıntıları kısa bir süre içerisinde belli olacaktır.

Basın bülteninden derlenmiştir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir