Windows PC’de Android Uygulamaları Çalıştıran Program

Sponsorlu Bağlantılar

Android Uygulamalar Bilgisayarda

Dünyanın en popüler mobil işletim sistemi olan Android’i artık bilgisayarda da çalıştırmanız mümkün.Android’i demek belki yanlış olur o yüzde Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmak mümkün olacak diyelim.Android telefonunuzda çalıştırdığını mobil uygulamaları BlueStacks App Player sayesinde artık bilgisayarınızda da çalıştırabileceksiniz.Resmen yayınlanan ve  alpha sürümü olarak indirilmeye sunulan programı ücretsiz bir şekilde indirip kullanabiliyorsunuz.

Programı yüklediğinizde masaüstünüze küçük bir araç yerleştiriyor. Buaraç içerisinde bulunan uygulama listesinden istediğiniz uygulamayı çalıştırabiliyorsunuz. Program, Android Market‘ten uygulama indirmeyi desteklemiyor ancak Bluestacks’ın kendine ait Apps Channel mağazası, birtakım uygulama ve oyunlar sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Şirketin yayınladığı bir mobil uygulama olan Cloud Connect ise cep telefonunuzdaki uygulamaları PC’nize göndermenizi sağlıyor. Bu sayede cebinizdeki programı Windows PC’nizde çalıştırabiliyorsunuz. Uygulamayı Android Market’ten indirmek mümkün.

BlueStacks App Player uygulamasının alpha sürümü bu adresten indirilebiliyor. İndirme boyutunun 117MB olduğu notunu da ekleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(3) Yorum

  tunay recep
  05 Kasım 2012 - 13:10

  bu uygulamayı IDM adlı programla indirirseniz daha çabuk olacaktır
  IDM uygulamayı kendi içinde partlara bölerek (Genelde 8 parta böler siz ellemeden işlemi halleder)
  işlemin daha çabuk olmasına yardım eder

  ayberk
  23 Aralık 2011 - 22:20

  arkadaslar sadece win7 de calısır dıgerlerı bosuna ındırmesın…

  […] BlueStacks App Player İle PC’de Uygulama Çalıştırma […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir