Windows Phone 7 İçin Görüntülü Görüşme Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Tango Uygulaması İle Görüntülü Görüşme

Hiç şüphesiz Windows Phone 7 kullanıcılarının en büyük sıkıntısı ve canlarını sıkan en büyük sorunlardan birisi de görüntülü görüşme özelliğinin bulunmuyor olmasıydı.Diğer platformlardan ziyade WP7 platformları arasında da görüntülü görüşme özelliğinin olmaması en büyük eksiklik olarak nitelendirilebilirdi.Anca bu eksiklik Tango uygulaması ile sona erdi.

Tango uygulaması sayesinde artık Windows Phone 7 sahipleri kendi aralarında görüntülü görüşmeler yapabilecek.Tango uygulaması daha önce iPhone, Android ve PC‘lerde kullanılabiliyordu.Bundan sonra Tango uygulaması Windows Phone 7 için de kullanılanbiliyor olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Dün akşam itibariyle Windows Phone 7 Marketplace‘de yerini alan Tango uygulamasının en önemli özelliği platformlar arası görüntülü görüşmeye imkan vermesi. Yani aslında Whatsapp‘ın platformlar arası mesajlaşma sisteminin görüntülü görüşme hali diyebiliriz.

Yani sizin Windows Phone 7 telefonunuz var ve uzaktaki arkadaşınıziPhone kullanıyor. İkinizde de Tango uygulaması olduğu zaman platform farkı olmadan görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz. Bu yüzden Tangouygulaması Windows Phone 7 sahiplerinin uzun zamandır beklediği bir uygulamaydı.

Uygulamanın Marketplace içerisinde ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    hasan
    03 Mart 2012 - 22:06

    istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir