Windows Phone 8 Huawei Akıllı Telefonlar ve Tabletler

Sponsorlu Bağlantılar

Huawei’den  WP8’li Telefon ve Tabletler

Android işletim sistemli akıllı telefonları ile bilinen Huawei, şimdi de Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlara yöneliyor.WP8 işletim sistemli akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar çıkarmaya hazırlanan üretici bu ürünlerini yakın zamanda ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.

İddialı Android akıllı telefonları ile piyasada oldukça iddialı olan ve özellikle 4 çekirdekli akıllı telefon ve tabletleri ile dikkat çeken Huawei, bakalım WP8 işletim sistemli telefon ve tabletlerde nasıl donanım kullanacak?

Windows Phone 8, Huawei, telefon, tablet

Sponsorlu Bağlantılar

Görünüşe göre de Huawei’nin tutkusu yalnızca Android tabanlıtelefonlarla sınırlı değilmiş. Çünkü firma şu anda Windows Phone 8 işletim sistemiyle çalışacak yeni akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde çalıştığınıaçıkladı.

Cihazları en geç 2012 yılının sonlarına doğru piyasaya süreceğini belirten firma yetkilileri, akıllı telefon fiyatlarının da ortalam 300 dolar seviyesinde olacağını söylerken, donanım özellikleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Bakalım Huawei’nin Windows Phone 8 tabanlı akıllı cihazları da, Androidtabanlı modelleri gibi etkileyici olabilecek mi? Bunu ancak zaman gösterecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir