Yandex Android Market – Yandex.Store

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Store Geliyor!

Ünlü arama motoru Yandex servislerine bir yenisi daha ekledi.Dün kendi tarayıcısı olan Yandex Browser’i tanıtan ve indirime sunan Yandex, bugünde Yandex Store isimli uygulama marketini ortaya çıkardı.Peki Yandex.Store’da ne kadar uygulama var? Yandex.Store nasıl bir market uygulaması?

Yandex.Browser indirmek için tıklayın…

Yandex.Store uygulama marketinde yayınlanan ücretli uygulamalardan yüzde 30 komisyon alınacağını duyuranYandex, uygumala merketinde 38.000′den fazla içerik bulunduğunu da duyurdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Yandex.MapYandex.MailYandex.ShellYandex Disk,Yandex.TaxiMetro ve Navigator gibi uygulamalarla ekosistem içerisinde etkili kullanıma sahip olmaya başlayan Yandex, kendi uygulamamağazasıyla beraber daha çok kullanıcıya ulaşmaya çalışacak.

Yandex.Store‘un en önemli özelliklerinden biri de ödeme seçenekleri.Faturalı ya da ön ödemeli telefon hizmeti üzerinden satın alabildiğiniz gibi, elektronik para ve kredi kartı üzerinden de satın almaları geliştirebiliyorsunuz.

Çin‘de erişimi olmayan Play Store‘daki pek çok telefonda ön yüklü olarak gelecek olan Yandex.Store, anlaştığı geliştiricilerle beraber hızlı  bir büyüme sürecine girecek diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir