Yeni Android Telefon Alacaklara Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Bir Android Almalı Mıyım?

Elinizde bir Android telefon ve bu telefonu yükselterek yeni bir Androd telefon mu almak istiyorsunuz.Yada hiç Android telefonunuz yok ilk defa Android telefon alacaksınız.Hiç önemli değil, hangi durumda olursanız olun size sunacağımız tavsiyelerde en iyi ve size en uygun Android telefona sahip olabileceksiniz.

Android telefon alırken istediğiniz özellikleri iyi analiz ederken çıkacak olan yeni Android telefonlarda kafanızı karıştırabilir.Acaba alsam mı beklesem mi diye tereddütler yaşayabilirsiniz.Telefonu şimdi almalı mıyım yoksa çıkacak yeni Android’i beklemeli miyim diye düşünebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bakınız;

En iyi Android telefona sahip olmak istiyorsanız ve hayal kırıklı yaşamak istemiyorsanız kriterlerinizi doğru belirleyip piyasada olan yada çıkacak olan telefonlardan birisini seçebilirsiniz.İşte telefon almadan önce dikkat etmeniz gerekenler;

Yeni Telefonları ve Özellikleri Bekleyin

Örneğin yeni Android 4.0’ı beğendiyseniz, Galaxy Nexus‘u veya Android 4.0’lı bir cebi beklemenize değebilir. NFC’li bir cep arıyorsanız,Galaxy S II gibi bir cebi tercih edebilirsiniz. Fiziksel klavyeli bir cep istiyorsanız, Droid 4‘ü beklemenize değecektir.

Eğer pil ömrünü sihirli bir şekilde ikiye katlayan bir cep ortaya çıkarsa, bu cebi de beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Biraz daha iyi işlemci, 256MB daha fazla bellek, biraz daha iyi kamera gibi iyileştirmeler içinbekliyorsanız, beklemek yerine yükseltmeyi şimdi yapmanız daha yerinde olabilir. Zira çıkacak daha iyi bir telefon her zaman vardır ve sonuncusunda daha iyi tekniközelliklere sahip olacaktır.

Bir telefon, yeni bir telefon çıkanakadar “en iyi cep“tir ve sonsuza kadar “beklemeli miyim?” sorusunu sorararak zaman geçirmeniz mümkündür. Zira hemen hemen 2 ayda bir daha iyi bir Android’li cep tanıtılıyor. Dolayısıyla yukarıdaki gibi özellikleri beklemek yerine şu an almayı düşündüğünüz cebi almak, daha yerinde bir karar olabilir.

Sonuç:

Ne zaman olursa olsun, eğer Android telefonunuzu yenilemek isterseniz ilk yapmanız gereken Android telefondan neler istediğinizi iyi bilmektir.eğer istediğiniz özelliklere uygun bir Android telefon piyasada var ise alabilirsiniz.Fakat fazlası göz çıkarmaz diyerek, eğer piyasaya çıkmayı bekleyen Android telefonlar var ise ve bu telefonda sizin istediğiniz özelliklerin daha gelişmişi veya daha yeni özellikleri mevcut ise çıkacak olan yeni Android cihazını beklemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir