Hotmail’de Parolayı Unutma ve Oturum Açma Sorunlarına Çözümler

Sponsorlu Bağlantılar

Parolayı Doğru Giriyor Musunuz?

Hotmail hesabınıza giriş yaparken oturum açmada başarısız oluyorsanız ya parolanızı unutmuşsunuzdur ya ya parolanızı yanlış giriyorsunuzdur yada hesabınız ele geçirilmiş demektir.Eğer parolanızı unuttuysanız veya parolanızı doğru girdiğiniz halde hotmail oturumu açamıyorsanız yapmanız gereken şey parolanızı sıfırlamaktır.Parolanızı sıfırladığınız takdirde Hotmail, Messenger ve diğerWindows Live ID hizmetlerinde yeniden oturum açabilirsiniz.

Parolanızı yanlış girmediğinizde emin olmak için Caps Lock tuşunun açık olmadığından emin olun, çünkü parolalar büyük/küçük harfe duyarlıdır. Doğru parolayı kullandığınızdan emin olduğunuz halde oturum açamıyorsanız, hesabınız ele geçirilmiş olabilir.

Parolayı Sıfırlama Adımları

  1. Parolanızı sıfırlayın sayfası‘na gidin.
  2. Windows Live ID’nizi girin ve ardından resimdeki karakterleri girin.
  3. Bir sıfırlama seçeneği seçin ve ekrandaki yönergeleri izleyin.Sıfırlama seçeneklerinden hiçbiri işe yaramazsa, Müşteri desteğiseçeneğini belirleyin.

Parolanızı sıfırladıktan sonra hesabınızın daha güvenli olması için hesabınıza olabildiğince çok parola sıfırlama bilgisi eklemeniz iyi bir yöntemdir. Parolanızı unutursanız veya birisi hesabınızı ele geçirmeye çalışırsa, bu bilgileri kullanarak hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Uyarı!

Müşteri desteğine başvurursanız, olabildiğince çok hesap bilgisi sağlamanız istenecektir. Hesap güvenliğinizi son derece ciddiye alıyoruz ve korsanların hesabınıza erişmesini önlemeye yardımcı olmak için bu bilgilere ihtiyacımız var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    ihsan
    07 Aralık 2012 - 09:44

    gelen mesajlarımı neden goremıyorum sureklı engellenıyorum hotmail gelen kutusunu açınlutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir